Стало відомо про те, що самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко вкотре пробив дно і визнав незалежність незаконно окупованих грузинських територій.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомило білоруське інформагентство БЕЛТА.
28 вересня білоруський диктатор прибув із робочим візитом до Абхазії, що є вже першою масштабною ознакою визнання. Росія окупувала ці землі ще у 2008 році, але лише зараз Олександр Лукашенко вирішив офіційно визнати «незалежність» цих територій.
При цьому він зазначив, що ухвалив рішення про відвідання цієї розмови після виснажливих нічних розмов з колегою путіним.
"Ми багато дуже, до ночі обговорювали ці питання. Він дуже занурений, більше, ніж я, у проблеми і справи Абхазії. Не довго говоритиму про це, але ми дійшли одного висновку: що Абхазія є, її з карти не стерти, жодні санкції не зможуть це зробити", – заявив самопроголошений лідер РБ.
Також він назвав мету свого візиту на ці землі. За його словами, там живуть по істині святі люди, і пам'ятає це ще з часів СРСР, коли часто відвідував ці землі. Тоді вони були під контролем грузинської влади, і життя складалося чудово, поки не прийшла росія і не влаштувала розруху.
"Тому ми хочемо налагодити цей не просто міст дружби, а дуже серйозні наші стосунки", – сказав Лукашенко.
У Грузії, або як правильно говорити – Сакартвело вже встигли відреагувати на цей візит. Прем'єр-міністр Іраклій Гарібашвілі та президент Саломі Зурабішвілі засудили подібні дії диктатора.
"Цей крок порушує закон Грузії за окупованими територіями і суперечить міжнародному законодавству, а також двостороннім відносинам між нашими країнами", - зазначив політик.
Офіційно ж Білорусь не визнає цю територію незалежною лише на словах.
Нагадаємо, що бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян .
Раніше повідомлялося, що в Маріуполі залякують дезертирів: обіцяють "плюшки" від Росії і вимагають повернутися до частини
Також, у Якутії будують цілі схеми щодо ухилення від мобілізації: ламають техніку та перекривають дороги у селища, щоб не воювати