Герої Азовсталі мужньо захищали Маріуполь, уповільнивши цим наступ росіян з того флангу на Україну.

Всі жителі нашої країни по вік життя будуть вдячні захисникам Азовсталі і тепер роблять все, щоб полонених героїв якнайшвидше повернути додому.

Азовсталь, Маріуполь. Фото: Дмитро Козацький, "Орест"
Азовсталь, Маріуполь. Фото: Дмитро Козацький, "Орест"

Після обстрілу росіян виправної колонії в Оленівці, де загинули полонені захисники Азовсталі, дуже гостро постало питання їхнього звільнення, адже росіяни планують показові лінчування героїв у Маріуполі.

Колонія в Оленівці. Фото: скрін youtube
Колонія в Оленівці. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім
Показати ще

Зараз же дружина азовця Дениса Прокопенка розповіла, що його вивезли в росію.

За словами Катерини Прокопенко, про вивезення чоловіка вона дізналася з російських ЗМІ. Але офіційно їй цю інформацію ніхто не підтвердив.

"Держструктури мені остаточно не підтверджують, тому що тут важко щось підтвердити. Я розумію, росія зараз командний склад сховала, інших солдат і офіцерів ховає та не розголошує, де вони перебувають", - про це Катерина Прокопенко розповіла в інтерв’ю Суспільному.

Денис Прокопенко, фото: вільне джерело
Денис Прокопенко, фото: вільне джерело

Вона додала, що в Червоному Хресті їй також не коментують місцезнаходження чоловіка.

"Це по суті робота Червоного Хреста — відповідати мені, але я дотепер не знаю, де мій чоловік. Навіть, якщо він в росії, тож існує, в принципі, комунікація з московським філіалом Червоного Хреста. Але її немає", - зазначила жінка.

Нагадаємо, що російські окупанти влаштували танці на кістках, організувавши концерт на розбомбленій "Азовсталі".

Раніше ми повідомляли, що переговори з росією на сьогоднішньому етапі війни призведуть до поразки України та Європи - Подоляк.