У ворожих військах з'явилися чергові недоліки, це створює нові можливості для Збройних сил України.

Про це повідомляє видання The New York Times, і такої думки дотримуються багато західних експертів.

Останні кілька тижнів у російській армії почалися серйозні проблеми. Через майже шість місяців вони не в змозі швидко поповнювати втрати в техніці та особистому поставі. Для Збройних сил України це можливість швидше подолати ворога, зокрема йдеться про південні області.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Докази того, що росіяни програють неймовірну кількість. Це і промахи артилерії, і скарги на стару техніку, різке збільшення загиблих та поранених. Їм потрібно здійснити перегрупування, але через зміцнілу армію України зробити це буде в рази складніше, ніж у перші місяці війни.

Популярні новини зараз
Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку" Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир" Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Окупанти. Фото: скриншот Youtube
Окупанти. Фото: скриншот Youtube

Чого тільки варта ситуація з Лисичанськом. Після його окупації путін оголосив про оперативну паузу, але штурми на певних ділянках продовжилися, хоч і провалилися. Путін обрав наперед програшну тактику.

"Росіяни виснажені, і ви не хочете давати їм час на перегрупування та відпочинок. Я розумію бажання завдати удару, коли вони [окупанти] втомилися", — сказала Елісса Слоткін, демократ від штату Мічиган у Комітеті збройних сил Палати представників. До речі, вона приїжджала до України близько місяця тому.

Розбиті окупанти. Фото: Telegram
Розбиті окупанти. Фото: Telegram

Українське керівництво бачить усе це, тож і вирішили перейти у контрнаступ у південних областях.

Нагадаємо, що Кремль наказав "кадировцям" стріляти в спини солдатів, щоб не допустити відступу на Херсонщині .

Раніше повідомлялося, що астролог передбачила вирішальну битву в південних областях України: найближчі кілька тижнів можуть все змінити

Також, переплюнули по епічності фільми Marvel: Арестович, Невзоров та Фейгін зібралися разом, та обговорили ефективний контрнаступ на Херсон