Українські захисники з кожним днем ​​все більше одержують західне озброєння, яке допомагає боротися з російськими окупантами на полі бою. Що відомо про чеські РСЗВ.

Йшлося про RM-70 Vampire, і вони гарні у своїй справі. Випивають кров росіян із легкістю. Це модернізована версія чехословацького РСЗВ RM-70 на шасі Tatra T-815-7.

Вони стоїть двигун Tatra T3C V8, потужність якого приблизно 270 кінських сил. Запас ходу завдяки цьому близько тисячі кілометрів, а максимальна швидкість – до 90 кілометрів на годину.

Цей вампір може випустити не менше 40 осколково-фугасних снарядів 122 міліметри на відстань до 20 кілометрів лише за 20 секунд.

Популярні новини зараз
Не брати до рук голку та чекати на веселку: 8 серпня українці шанують пам'ять святого Єрмолая Російські окупанти готуються відступати: хочуть залишити за собою випалену землю Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку" Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України
Показати ще

РСЗВ. Фото: Youtube
РСЗВ. Фото: Youtube

Також, що радує – автоматична система заряду, що дозволяє перезарядити установку за дві хвилини, і тим самим заощаджує величезну кількість часу під час бою.

RM-70 Vampire - характеристики

  • Вага: 25,7 т
  • Шасі: 8х8, Tatra 815-7
  • Потужність двигуна: 402 к.с.
  • Максимальна швидкість: 85 км/год
  • Калібр: 122 мм
  • Кількість напрямних: 40
  • Дальність пострілу: 20,4 км (для снаряда 9М22У)
  • Вага снаряда 9М22У: 66 кг
  • Вага вибухівки у бойовій частині снаряда 9М22У: 6,4 кг

Це ще одна РСЗВ, яка лякатиме російських окупантів. Вони ще не відійшли від HIMARS, тож тепер західні партнери України подарували їм ще один подарунок.

Українська РСЗВ. Фото: Youtube
Українська РСЗВ. Фото: Youtube

Чекаємо тепер, коли вони всі усвідомлюють, і самі втечуть із наших земель раз і назавжди. Вони розпочали війну, що була заздалегідь приречена на їхній провал.

Нагадаємо, що радник ВП Подоляк закликав лідерів ЄС позбутися ілюзій щодо путіна.

Раніше повідомлялося, що російський окупант благає матір витягнути його з війни в Україні, більше не витримає зіткнень із ЗСУ

Також, українські захисники "поплескали" склади з артбоєкомплектами російської армії: погано ховалися