Вагнерівці поповнюють свої ряди за рахунок ув'язнених. Почали вербувати людей колоніях Петербурга.

Про це повідомляють місцеві засоби масової інформації.

За попередньою інформацією, ув'язнених росіян почали вербувати до так званих "добровольців", щоб потім відправити їх воювати до України у складі ПВК "Вагнера". Цією новиною поділилися родичі засуджених, які не хочуть відправляти чоловіків на смерть.

Затримання членів ПВК "Вагнер", скріншот: YouTube
Затримання членів ПВК "Вагнер", скріншот: YouTube

"Увечері в п'ятницю до "Яблунівки" приїхали, як їх називають, "перевіряючі". Вони виступали перед ув'язненими і закликали "захищати Батьківщину". Потім, пізно ввечері, зібрали старшин [в'язнів, які допомагають співробітникам колонії керувати загонами], щось їм там говорили, після чого старшини почали проводити у загонах роботу.Старшини говорили, що ув'язненим пропонують поїхати на Донбас” – розповідає один із родичів ув'язненого.

Популярні новини зараз
В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Головне за ніч: втеча російських "пацюків" з Криму після "бавовни", збільшені пенсії для українців і грозова погода на Спаса Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Найманці "Вагнера", скріншот з відео
Найманці "Вагнера", скріншот з відео

Їм продовжують розповідати про нацистів, які нібито захопили Україну, і що їх треба відловити та ліквідувати. При цьому якщо вони виживуть, то їм обіцяють виплати у розмірі 200 тисяч рублів, а також амністію.

"Спочатку говорили, що повернуться близько 20%, потім - що "майже ніхто не повернеться". Тим, хто виживе, обіцяють винагороду в 200 тисяч рублів та амністію. А якщо загине - обіцяють виплатити сім'ї 5 мільйонів рублів. Однак на папері це ніде". зафіксовано не буде і всю інформацію передають не безпосередньо, а через старшин", - розповів родич засудженого.

Тюрма, фото: youtube
Тюрма, фото: youtube

Нагадаємо, що після роботи наших танкістів окупанти відмовляються заходити на позиції

Раніше повідомлялося, що херсонський активіст повідомив, що між окупантами у Херсоні справжні війни

Також полонений окупант відмовився від привабливої ​​пропозиції українських військових .