Українці вже чекають-не дочекаться, коли росіяни підуть з нашої землі чи упокоїться в ній навіки. Багато хто будує плани щодо того, що робитиму в день нашої спільної перемоги над військами путіна.

Одне зрозуміло точно - без особистої розмови Володимира Зеленського та володимира путіна важко буде обійтися. А коли ж буде ця розмова? Розбиралася відома експертка з карт Таро Валентина.

Володимир Зеленський і Володимир путін, фото: Instagram
Володимир Зеленський і Володимир путін, фото: Instagram

Валентина не впевнена, що ці переговори, в принципі, потрібні. Адже кожна сторона має свою позицію, якою вона не збирається поступатися.

Спочатку тарологиня подивилася, чи взагалі будуть переговори Зеленського і путіна.

Популярні новини зараз
Maruv після пологів "заспівала" українською мовою, народжувала в Києві та вивчала Конституцію: "Потрібно знати закони" Путінські пропагандисти публічно погрожують німцям і обзивають "нацистами": "Прийдемо і всіх вас вб'ємо" Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Не брати до рук голку та чекати на веселку: 8 серпня українці шанують пам'ять святого Єрмолая
Показати ще

"Я думаю, що вони будуть, але йде то густо, то порожньо. Карта говорить про те, що то згода є, то її немає. Будуть гойдалки нескінченно, але вони будуть дуже нескоро... Вісімка кубків говорить про те, що всі в процесі вибору та пошуку варіантів."

Чи будуть переговори Зеленського та путіна, розклад Таро
Чи будуть переговори Зеленського та путіна, розклад Таро

Далі Валентина вирішила запитати карти, що насправді зараз відбувається з переговорами.

"Ніхто не хоче жодних розмов. Ситуація між двома мечами, дуже слизька. Іде перевірка на міцність. Практично може статися так, що цього взагалі може і не бути. Зараз дуже складно. Ситуація безвихідна".

Що насправді відбувається з переговорами Зеленського та путіна, розклад Таро
Що насправді відбувається з переговорами Зеленського та путіна, розклад Таро

Останнім тарологиня таки вирішила запитати про часові рамки: коли відбудуться переговори Володимира Зеленського та володимира путіна.

"Поки карти кажуть, що має бути перемога, а потім вже це станеться, але це не так скоро", - сказала Валентина.

Коли будуть переговори Зеленського та путіна, розклад Таро
Коли будуть переговори Зеленського та путіна, розклад Таро

Далі жінка вирішила діяти шляхом складання суми карт і в неї вийшло число 8 і 9 - вона припустила, що це може бути серпень або вересень.

Нагадаємо, що нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року.

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою.