Столиця України тільки почала відходити від військового вторгнення рф, яке припало на 24 лютого 2022 року, як на Київ знову полетіли ракети від росіян в житлові будинки.

У зв'язку з цим багатьох жителів нашої країни цікавить питання того, чого чекати столиці в липні-серпні 2022 року.

Є люди, яким Всесвіт трохи більше відкритий і вони можуть попередити звичайних людй про майбутні події. За це взявся нумеролог і таролог Владислав Грицай.

Владислав Грицай
Владислав Грицай

Експерт подивився ситуацію по ракетні удари на другу половину липня-серпень 2022 року.

Популярні новини зараз
В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Найщиріші привітання з Преображенням Господнім у прозі: що треба говорити у день Яблучного Спасу Олексій Арестович припустив гнівну реакцію Володимира Зеленського після зустрічі з Ердоганом: "Боюсь відтворити" Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається
Показати ще

"Можуть бути спроби і, на жаль, пропуски... Купол, Сила... Знову випадає карта" Сила", тобто Київ під захистом. Під дуже сильним. Київська земля просякнута... Київ не може так просто бути взятий...", заспокоює експерт.

Владислав підкреслює, що, на жаль, ментально бувають ситуації, які можуть бути відкупом. Це про людський фактор більше. Однак в цілому, Київ завжди був, є і буде під потужним захистом.

Нагадаємо, що нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво".

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою.

Також стало відомо, що тарологиня відповіла, чи віддасть Україна під керівництвом Зеленського якісь території.