Мама знаменитої "Пташки" з "Азовсталі" пані Світлана пригадала одну важливу розмову з донькою. На той час 21-річна Катерина вже два місяці перебувала у заблокованому заводі.

На "Азовсталі" дівчина допомагала пораненим і хворим, повністю віддаючись службі. І якось її мама запитала, що вона їла у той день і чи має хоч якісь продукти. Пригадуючи той день, жінка не стримує сліз. Цю історію Світлана розповіла в одному з інтервʼю.

"Відповідь не була дуже ствердна і Катя почала розказувати про хліб, що за цей період тільки кусочок "Бородинського" хліба з'їла. "Як добре, мамо, що ти навчила нас любити хліб"… Колись мене вчила бабуся, якщо впав шматок хліба, підняти, здмухнути, поцілувати й покласти на стіл. Я так теж вчила дітей, що хліб треба шанувати. Мабуть, із таких маленьких прикладів, українських пісень, це все народжується і починається. І так вона любить Україну", - розповідає мама героїні. Мама Пташки Світлана

Пташка з Азова. Фото: Telegram
Пташка з Азова. Фото: Telegram

Голос 21-річної Катерини з "Азовсталі" зачарував багатьох не лише в Україні, а й далеко за її межами. А завдяки пісням, які на відео записував побратим дівчини, світ побачив незламність українських захисників і захисниць.

Популярні новини зараз
Радник ОП Подоляк спрогнозував збільшення кількостей "бавовни" та диверсій на окупованих територіях і не тільки Олексій Арестович закликав українців не шукати у кожному слові ОПУ зраду: "Мізків не вистачає" Олексій Арестович припустив гнівну реакцію Володимира Зеленського після зустрічі з Ердоганом: "Боюсь відтворити" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва
Показати ще

Зараз "Пташка" разом зі своїми побратимами перебуває у російському полоні. Українці не можуть ні на мить забути цих самовідданих воїнів і дуже сподіваються на їхнє якнайшвидше повернення додому. А після того, як вдалося обміняти знамениту Тайру, надії зросли встократ.

Азовсталь. Фото: Telegram
Азовсталь. Фото: Telegram

Нагадаємо, рашисти замовили шашлик у Херсоні й отримали рахунок автоматною чергою: "Вкладуться у чорні мішки для сміття"

Також ми писали, Микола Кулеба розповів щасливе продовження історії про брата і сестру, яка зворушила Україну: "Знову допомагає"

Нагадаємо, щурик Нюша став порятунком для маленького хлопчика з Харкова: дитина ледь не загинула двічі під обстрілами росіян