Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба розповів історію 84-річної бабусі, яка попри постійні обстріли та вибухи поблизу, не спускалася жодного разу у підвал.

Відповідний допис з'явився на сторінці Миколи Кулеби у соцмережі Фейсбук. Єдиною розрадою для жінки стала улюблена собачка Лакі, яку 8 років тому подарували онуки - привезли домашнього улюбленця аж з Америки.

"У нас кожен день вибухи, у нас горять будинки! Дуже страшно..." Але попри постійні обстріли Авдіївки, 84-річна Маргарита Павлівна жодного разу не спустилася у підвал. Жінка живе на четвертому поверсі й кожен крок через артроз приносить нестерпний біль.", - йдеться у повідомленні. Микола Кулеба

Обстріли в Авдіївці, фото Новинарня
Обстріли в Авдіївці, фото Новинарня

Як розповідає Микола Кулеба, з початком повномасштабного вторгнення росії пані Маргарита запаслася продуктами й годувала не лише свою Лакі, а й усіх покинутих домашніх улюбленців поруч. І це попри те, що для того аби підійнятися на четвертий поверх, жінці потрібно витратити годину часу.

Популярні новини зараз
У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

"Так Маргарита Павлівна терпіла декілька місяців війни, допоки її важким становищем не скористався молодий сусід. Він раніше допомагав отримувати пенсію, але в один день скористався довірою й відібрав збереження на "чорний день". Це понад 22 тисячі гривень готівкою та трохи валюти.", - йдеться у повідомленні. Микола Кулеба

Микола Кулеба додає, що після звернення по допомогу, Маргарита Павлівна потребувала прихистку для себе та вірного товариша Лакі. Жінці допомогли із розселенням на заході Україні.

Нагадаємо, щурик Нюша став порятунком для маленького хлопчика з Харкова: дитина ледь не загинула двічі під обстрілами росіян

Також ми писали, Микола Кулеба розповів щасливе продовження історії про брата і сестру, яка зворушила Україну: "Знову допомагає"

Нагадаємо, Микола Кулеба показав зворушливу зустріч брата і сестри, які не бачилися від початку війни: жила з уламком в голові