Боронити Україну після російського вторгнення пішли люди різноманітних професій. Так і 55-річний Володимир Онуфрієвич, який за фахом є лікарем-анестезіологом.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧоловік у цивільному житті завідував відділенням інтенсивної терапії та реанімації Баранівської районної лікарні. Зараз же він є начальником лікувально-евакуаційного відділення в 30 ОМБр. Його історію розповіли на фейсбук-сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.
"Я не Арестович, але можу вас всіх заспокоїти. Будьте певні, що тут зібралися максимально вмотивовані люди. Нема тих, хто працює в пів сили. Ми всі викладаємося на повну при виконанні поставлених задач", - каже чоловік.
Щобільше військовому медику довелося надавати домедичну допомогу не лише нашим воїнам, а й воякам противника.
"Війна - це смерть, горе, біда… Дійсно, вчора довелося надавати медичну допомогу представникам армії ДНР. Після бою знайшли солдата противника в стані шоку з проникаючим поранення органів черевної порожнини. В таких екстремальних умовах не ділиш на "свій/чужий". Наразі, це людина яка може надати певну інформацію, щоб наші мінометники поклали міни "туди, куди потрібно"; істота, яку зможемо виміняти на нашого героя з України", - каже чоловік.
Володимир, як і інші українські військовослужбовці, розповів про свої мотиви, котрі привели його до армії. За словами чоловіка у нього троє синів і усі вони взяли зброю до рук, щоб боронити Батьківщину.
"Мають вік 36-ти, 33-х та 20-ти років. Наймолодший – курсант ще. Я маю надихати їх. Якщо тато може у свої роки, то і діти зможуть. Вони мають татком пишатися. Все що мені треба сьогодні – це ранковий дзвінок зі словами: "Діти, як у вас там?", а мені відповіли "4.5.0., тату. Сподіваємося, у тебе теж",- ділиться чоловік.
Військовий медик ділиться, що понад усе хоче, аби Європа і весь світ розуміли, що ціна перемоги дуже велика і ми платимо душами за власну землю та можливість бути розвиненою країною.
Нагадаємо, як українцям виїхати з Польщі й не втратити статус тимчасового захисту: у консульстві назвали умову
Також ми писали, як довго триватиме дефіцит гречки: фахівці пояснили, чи змінить щось майбутній урожай
Нагадаємо, середня ціна на газ знову змінилася: скільки коштуватиме блакитне паливо в Україні