Державна прикордонна служба України повідомила, що пропагандисти Кремля вигадали історію про введення в Україну польсько-литовського контингенту.

Відповідну інформацію опублікував на своїй фейсбук-сторінці Генеральний штаб ЗСУ. Там попередили, що росія продовжує максимально спекулювати темою захоплення території України Польщею.

"Це, перш за все, певно робиться, аби відволікти увагу населення своєї країни від незручних запитань, пов'язаних з війною, яку веде рф проти України. Для цього навіть створюються та поширюються фейкові листи від держорганів України.", - йдеться у повідомленні. Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Як виявилося, російські пропагандистські канали поширили лист, який, нібито, надійшов від ЗСУ на ім’я Голови Державної прикордонної служби України. Проте пропагандисти спалилися вже на тім, що допустили у листі низку як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Боєць ЗСУ, якому розірвало руку і ногу, закликає мститися росіянам за будь-яку ціну: "Їб*ште, бл*дь, як в останній день!" Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня"
Показати ще

У Генштабі припускають, що не виключено, що текст змісту листа на українську мову перекладали за допомогою онлай-перекладача. Там додають, що в Україні подібне листування здійснюється лише через електронний документообіг. "Але звідки це знати представникам відсталої країни-агресорки?", - додають там.

"Заявляємо, що такий лист в Адміністрацію Державної прикордонної служби не надходив. Також, за наданою інформацією від Збройних Сил України, такий лист не створювався і не направлявся до прикордонного відомства. Появу в інформаційному просторі сфальшованого документа вважаємо черговою брудною провокацією російської пропаганди.", - йдеться у повідомленні. Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Раніше Знай писав, морпіх Сергій Волина подав звісточку з багатостраждального Маріуполя: "Вірні завжди"

Також ми писали, навчав дітей у школі "Захисту Батьківщини", а тепер показує це на практиці: воїн ЗСУ Ігор згадав "чорний день" для Чернігова

Нагадаємо, Чоткий паца з Рівного пішов на війну, щоб очистити Україну від російських загарбників: "Це мєрзость"