Колишній президент США Дональд Трамп зробив дивну заяву, що він може заборонити президенту росії путіну коли-небудь знову вимовляти слово «ядерний», інакше виникнуть «проблеми».

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Дональд Трамп зробив дивну заяву, що він може заборонити путіну коли-небудь знову вимовляти слово «ядерний».

Колишній президент США виступив у новому ток-шоу Пірса Моргана "Без цензури" на Talk TV, заявивши: "Путін використовує" слово на букву Я". Я називаю це словом "на букву Я". Він весь час використовує слово Я, ядерне слово. Це ні-ні, ви не повинні цього робити. Він використовує його щодня. І всі так бояться, так бояться, так бояться. І, як вони бояться, він використовує це все більше і більше. Ось чому він робить те, що робить зараз".

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Далі Трамп заявив, що путін вважає, що ніхто не нападе на росію, тому що вони занадто бояться його ядерної загрози.

Він сказав пірсу Моргану: "Він робить це, тому що думає, що ніхто ніколи не нападе на нас, тому що вони всі дурні і бояться говорити".

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Крім цього, є відомості, що путін нібито відправляє підводні човни до території України. На цих човнах може бути досить небезпечна зброя.

Українське командування операції "Південь" заявило: "Блокуючи судноплавство, проводячи виявлення надводної обстановки і повітряну розвідку, окупанти продовжують нести загрозу ракетного удару практично по всій території України".