Харків одне з міст, яке найбільше за два тижні постраждало від обстрілів російських окупантів. Загарбники ведуть вогонь по житлових будинках, магазинах, школах, дитсадках та інших об'єктах інфраструктури. Так, мер міста Ігор Терехов заявив, що після війни все буде відновлено і всі знову зможуть милуватися красою Харкова. Відео опублікувала "Харківська міська рада" в telegram.

Харків піддався масованим обстрілам російських окупантів, які не припиняються вже два тижні. Загарбники обстрілюють все, навіть житлові будинки і магазини. Так, у хвилину затишшя мер Харкова Ігор Терехов вийшов на вулиці міста.

Ігор Терехов. Фото: скрін youtube
Ігор Терехов. Фото: скрін youtube

Міський голова заявив, що ще недавно Харків був прекрасним містом, а зараз його невпинно бомблять. Він заявив, що війна закінчиться і все обов'язково буде відновлено.

"Війна. Справжня війна, знищення структури міста. Тільки відкрився магазин. Я згадую, як ми відкривали цей магазин, як було круто, як було урочисто. А зараз бомби, все літає, все бомблять. Все відновимо. Все буде добре", - сказав Ігор Терехов.

Популярні новини зараз
Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою
Показати щеРаніше Знай писав, контратака ЗСУ під Києвом: українські військові за ніч знищили п'ять танків противника на підступах до столиці.

Також ми писали, секретар РНБО Данилов зізнався, що в РФ вже змінилися 8 генералів: "Вони у відчаї". Секретар РНБО розповів про окупантів, які в паніці

Нагадаємо, син радника Бориса Джонсона прибув воювати в Україну в якості добровольця: "Я навіть не сказав мамі". Він вирішив піти воювати після того, як побачив кадри бомбардування житлових будинків російськими окупантами