Президент України Володимир Зеленський записав нове звернення до народу України, а також звернувся до глав країн, які засуджують російську агресію і є партнерами нашої країни.
Володимир Зеленський вкотре закликав глав інших країн не бути осторонь і всіма силами допомагати Україні протистояти російським окупантам.

Володимир Зеленський, скріншот з відео
Володимир Зеленський, скріншот з відео

"Якщо світ буде осторонь - він втратить себе. Назавжди. Бо є безумовні цінності. Для всіх однакові. Перш за все, це життя. Право на життя для кожного. Саме те, за що ми боремося в Україні. Саме те, що нас хочуть позбавити ці слабкі окупанти. Це те, що повинен захистити світ", заявив Зеленський.
Президент зазначив, що Росія масово втрачає авіацію, техніку, але у них ще достатньо ресурсів для вбивств. Він додав, що вина за кожну смерть в Україні – на Росії, але відповідальність в тому числі і на тих, хто 13 днів не приймає необхідне рішення про закриття українського неба, хоча може це зробити.

Незабаром Володимир Зеленський опублікував ще одне коротке відеозвернення.
"Пішов сніг. Ось така весна. Яка війна - така і весна. Сумна. Але все буде нормально. Переможемо!",- сказав він.

Також ми писали, третій раунд переговорів між Україною і РФ завершився - про що говорили сторони. Стало відомо, що треті переговори між Україною і РФ завершилися.

Нагадаємо, у Путіна склали список "недружніх" країн: більше 50, включаючи Україну і Швейцарію.

Популярні новини зараз
"Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Якими будуть зарплати українців у 2024 році: експерти дали прогноз зростання мінімалки Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще