5 березня була здійснена спроба організувати "зелені" коридори для жителів Маріуполя і Волновахи. Але російська сторона зірвала еувакуацію населення, обстрілявши Україну.

Про це повідомляв Знай.uа.

6 березня стала відомо про другу спробу організувати "зелений" коридор.

У Маріуполі з 12:00 починається евакуація мирного населення.

Про це повідомляє міськрада.

Популярні новини зараз
Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Режим тиші встановлено з 10: 00 до 21: 00.

В якості гуманітарного "зеленого" коридору обраний маршрут Маріуполь-Портовське-Мангуш- (в об'їзд Нікольського) Республіка – Розівка – Більмак – Пологи – Оріхів – Запоріжжя.

Евакуація проводиться з трьох локацій муніципальними автобусами:

СК "Іллічівець" (пр. Нахімова, 53)
Драматичний театр (Театральна площа, 1)
Кальміуська районна адміністрація- (пр. Металургів, 193)

З міста можна виїхати на особистому авто, але рухатися потрібно в колоні з муніципальним транспортом. Червоний Хрест буде супроводжувати виїжджаючих.

"Прохання до всіх водіїв, які виїжджають з міста, максимально сприяти евакуації мирного населення-беріть з собою людей, заповнюйте максимально транспорт".

Відхилятися від маршруту гуманітарного коридору Категорично забороняється.