З 1 липня тарифи на електроенергію для населення у так званій Луганській Народній Республіці (ЛНР) збільшаться.

Вони залежатимуть від категорій споживачів, обсягів споживання та доби. Це означає, що ціна на електрику збільшуватиметься не менше одного разу на рік доти, доки не досягне рівня, порівнянного із сусідніми регіонами Росії.

"ЛНР". Фото: скрін youtube
"ЛНР". Фото: скрін youtube

Крім того, з липня тарифи на житлово-комунальні послуги загалом збільшаться на 30%. У Луганській обласній військовій адміністрації зазначають, що ці зміни пов'язані із завершенням російської фінансової підтримки.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

З іншого боку, у Кремлі було запроваджено тимчасовий мораторій до 1 січня 2026 року на примусове стягнення боргів із державних підприємств ЛНР, що виникли до 30 вересня 2022 року.

Цю інформацію підтвердив керівник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

А ми нагадуємо через зростання тарифу на світ в Україні злетять ціни на дуже важливий продукт: "Вже домовилися"

Також ми писали про те, що у українців показали скільки платять за світло в Європі: про рівень достатку – ні слова

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Київводоканал заявив про необхідність перегляду тарифів: подорожчання може пройти в два етапи.