В останній час, у зоні конфлікту, російські окупаційні сили активізували свої зусилля, використовуючи тактики, які нагадують дії в Авдіївці.

Терористичні формування намагаються віджати українські території, вдаючись до застосування авіабомб, безпілотників та артилерії, особливо в районі Часового Яру.

Фото: dyvys.info окупанти
Фото: dyvys.info окупанти

За словами колишнього голови Служби зовнішньої розвідки Ніколая Маломужа, який виступив на телеканалі FREEДОМ, стратегія ворога полягає у спробі перекрити логістичні шляхи та розвинути наступ у бік Константинівки, Краматорська, а в перспективі і Слов'янська.

Він вважає, що ці міста є ключовими цілями для агресора.

Популярні новини зараз
Пропонують тарифи, які неможливо знайти: абоненти Київстару отримують дивні пропозиції Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Це вже законно: співробітникам ТЦК дозволили робити це під час вручення повістки Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Генерал Маломуж зауважив, що на даний момент противник сконцентрував свої зусилля на вирішенні тактичних завдань на передовій. Авіацію задіюють дуже обережно, лише під час критичних атак.

Він додав: "За деякими нашими даними, російські льотчики вже відмовляються від вильотів. Коли потрібно забезпечити ефективне просування, окупанти вдаються до використання фосфорних бомб, а також снарядів із хімічно активними речовинами, що викликають подразнення. Це здійснюється з метою тимчасової нейтралізації наших бійців. Хоча це і не є прямою хімічною атакою, такі дії виявляються вкрай ефективними проти військових."

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Тактика використання різноманітних видів озброєнь, включаючи хімічні засоби, свідчить про намагання російських сил зламати опір України шляхом тиску та залякування. Ця стратегія, як зазначає Маломуж, має на меті створити умови для просування окупантів у ключові регіони та дестабілізувати ситуацію в цілому.

Окупанти. Фото: кадр з відео
Окупанти. Фото: кадр з відео

Знай.ua вже розповідав про нелюдську тактику терористів – окупанти використовують полонених воїнів ЗСУ як живі щити. Відео, яке можна знайти у мережі – черговий доказ військових злочинів та нелюдської жорсткості окупантів на нашій землі. На записі видно, як солдат РФ покладає дуло автомата на плече українця і стріляє у напрямку позицій ЗСУ, ховаючись за його спиною.