Стало відомо про те, чого справді російський диктатор путін намагається добитися від України на сьогоднішній день. Насправді, мова далеко не в територіях чи страху перед НАТО.

Про це 24 каналу розповів політолог Тарас Семенюк.

путін, фото: скріншот з відео
путін, фото: скріншот з відео

Ще на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну світові лідери зазначали, що на Кремль можна вплинути виключно за допомогою економічних важелів. Росіяни намагалися заманити хорошим рівнем життя, який вони стрімко почали втрачати. Виявилося, що ця стратегія була хибною.

Поки російські олігархи втрачають цілі статки, а простий народ шукає шляхи виживання через розв'язану в центрі Європи війну, путін переслідує власні цілі.

Популярні новини зараз
Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

"Путіна гроші вже не збуджують. Його збуджує імперіалізм. Він хоче повернути радянський союз і добивається того, щоб Україна зникла з карти світу. Саме це його основна ідея" , - зазначає Тарас Семенюк.

Гроші для російського диктатора зараз є виключно інструментом досягнення своєї мети. Олігархи ж зараз справді нудьгують за всіма благами Заходу та США, а також шукають способів для того: щоб послабити персональні санкції, але дії путіну ще не скоро їх приведуть.

путін, фото: скріншот з відео
путін, фото: скріншот з відео

"Однак глобально олігархи нічого не можуть вдіяти. Ми сподівалися, що вони зможуть влаштувати певний переворот у кремлі. Але це неможливо, тому що владу в кремлі тримають силовики. А силовиків цікавить одне: щоб потік грошей не зменшувався саме в їхні кишені", - зазначив він . далі політолог.

Нагадаємо, що взимку росія атакує Україну новими ракетами – британська розвідка.

Раніше ми повідомляли, що Сенат США взявся за Ілона Маска: втручався у роботу ЗСУ.