Буквально десятки астролог та екстрасенсів постійно "мусують" питання - коли ж закінчиться війна Росії проти України. На жаль, так влаштований світ, що ніхто не може точно сказати про певну дату на календарі.

Проте відома майстерка карт Таро Ганна Єфремова вирішила зробити розклад і побачити переломний момент у бойових діях. Цього разу йдеться далеко не про 2023 рік.

Про це стало відомо завдяки новому відео Анни Єфремової у мережі YouTube.

Анна Єфремова, скріншот: YouTube
Анна Єфремова, скріншот: YouTube

За словами тарологіні, українцям важливо бути готовими до кількох важливих періодів, один із яких розпочнеться вже під кінець червня поточного року.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Єфремова заявляє, що у майбутньому масштабне горе чекає на весь світ, а не лише на Україну. Перший важливий період, згідно з її прогнозом, розпочнеться 30 червня та триватиме до 17 серпня 2023 року, другий – 16 листопада – 28 грудня.

Анна Єфремова, скріншот: YouTube
Анна Єфремова, скріншот: YouTube

У цей час, каже тарологиня, можливі природні катаклізми та активізація руху народних мас — евакуація та міграція. Серйозні зміни під час війни, а також у сферах політики та охорони здоров'я, додає Єфремова, можуть відбутися з 4 жовтня цього року.

"Вкрай переломним буде 2025 рік як у війні між Україною та росією, так і у світі, і в новій тенденції перелому світу. 2025 рік принесе багато лиха світу, і у нас з вами вибору немає", - заявила Єфремова.

Нагадаємо, астролог Яна Тимощук розповіла, чи будуть у червні атакувати столицю і що буде з Каховською ГЕС.

Раніше повідомлялося, астролог підказав, що в жодному разі не можна дарувати пенсіонерам: ці предмети принесуть лише нещастя.

Також, ви точно про це не знали: до чого свербить права рука по днях тижня.