Езотерик, ведична астропсихологиня, тарологиня Яна Тимощук в інтерв'ю УНІАН розповіла, чи припинять окупанти так сильно обстрілювати нашу країну в червні, що буде з Каховською ГЕС і коли почнуть відступати окупанти.

Останнім часом РФ чи не щоночі обстрілює нашу країну. Скажіть, як довго це може тривати?

На даний момент окупанти переміщатимуться територіями та обмежуватимуть населення. Поки що я бачу руйнування веж, високих будинків, адміністративних споруд. Тому обстріл продовжуватиметься, але з меншою інтенсивністю.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

Що чекає на Київ найближчим часом?

Популярні новини зараз
Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Виплати ВПО припинені: причини поновлення та як це можна зробити Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Згідно з картою "Вежа", у Києві будуть руйнування. РФ битиме по Центру прийняття рішень та по адміністративних будівлях. Три особи з нашого уряду можуть постраждати. А все тому, що Росія біситься через рішення Володимира Зеленського, які негативно впливають на Путіна.

Чи може бути, що українці знову повернуться до метро, ​​бомбосховища і там житимуть по кілька днів/тижнів?

ЗСУ. Фото Генштаба
ЗСУ. Фото Генштаба

Карта "Четвірка пентаклей" говорить про те, що поки ситуація не змінюватиметься, жодних зусиль не передбачається. Тому ні, такого, як раніше, не буде.

Сьогодні, як ми казали, російська армія підірвала Каховську ГЕС. Скажіть, що далі буде з нею та Херсонською областю загалом?

Мапа "Верховної жриці" говорить про те, що Каховська ГЕС – це вже історія. Однак буде й правосуддя, тобто всіх винуватців катастрофи буде покарано.

Пізніше ГЕС відновлюватимуть за допомогою інших держав. Сильних наслідків вибуху не буде.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Тобто, ми можемо припустити, що незабаром окупанти почнуть відступати з наших територій?

Так, вони будуть обмежені. Тобто вони вже потрапили в пастку, і далі ситуація для них буде тільки гіршою і гіршою. Тому зробити заплановане їм не вдасться і вони почнуть тікати.

Коли закінчиться масовий терор України?

Є два сценарії розвитку подій - або активні бойові дії закінчаться протягом восьми місяців, або піде "обнулення" і буде нова фаза війни. Але, згідно з картою "Самітник", за нами сила, тому ми в будь-якому випадку святкуватимемо перемогу.

Нагадаємо, ми писали, що екстрасенс Роман Шептицький нагадав про опіку вищих сил: "Підписання сакральних документів найближчі три-чотири місяці".

Як повідомляв "Знай.ua", астролог передбачив кардинальну зміну: що чекає на Україну після війни