Вже котрий місяць вся Україна гуде і швидким "вічнішим" контрнаступом ЗСУ, який матиме вагомі успіхи.

Час іде, за вікном червень і весняний контранступ, мабуть, перейшов у літнє. І доки скептики чекають, що воно стане "осіннім", у США поділилися тим, яким за результатами воно буде.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

Колишній глава ЦРУ Девід Петреус прогнозує, що новий наступ України буде потужнішим, ніж під Харковом.

В інтерв'ю NV Петреус нагадав, що під час наступальної операції України під Харковом минулого року окупанти "зламалися" та "почали буквально тікати, здаватися в полон, гинути".

Популярні новини зараз
З +28 до +18: синоптик попередила, що в Україну йде похолодання Частина пенсіонерів залишиться без виплат: в яких випадках не враховується стаж Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія" Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

"Я думаю, що цей наступ буде набагато, набагато потужнішим, набагато вражаючим, з досягненням реальних комбінованих ефектів. І тепер з використанням переважно західних танків, бойових машин піхоти, артилерійських установок, колісних систем тощо — росіяни цього ще не бачили. Маю на увазі, що це, я думаю, зламає їхні лінії. Я думаю, що вони розсипляться. Я думаю, що вони почнуть руйнуватися", - заявив американський генерал.

Колишній глава ЦРУ Девід Петреус, кадр з відео
Колишній глава ЦРУ Девід Петреус, кадр з відео

Він зазначив, що російські підрозділи зараз не є згуртованими одиницями, оскільки росіяни не виводили їх з бою, коли вони зазнавали великих втрат, для перепідготовки та наповнення людьми та технікою, а лише "заштовхують більше людей у ​​ці підрозділи".

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що Пригожин заявив, що росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород.

Раніше ми повідомляли, що не вірте жодному слову: Стратком ВСУ випустив важливе попередження.