Світові компанії масово пішли з росії, економіка країни майже зруйнована, а самих громадян рф не хочуть бачити жодні цивілізовані країни світу у себе в державі. А ось сама росія палає вогнем у прямому значенні цього слова.

Але ж сам володимир путін чомусь відтягує завершення війни, саджаючи росіян і всю країну в неймовірне болото. У причинах його вчинків розібралася тарологиня Валентина.

путін, фото: вільне джерело
путін, фото: вільне джерело

Жінка знайшла закономірності палаючих лісів у Сибіру та вчинках росіян. Це відбувається не так.

"Туди відправлено близько 100 тисяч українців, депортовано... Вони це називають заселенням покинутих територій, щоб вони відроджувалися. Ну, ось вам і відродження. Виселення українців загрожує, українці інші, у них інший менталітет, інша кров, інша ДНК. Вони борці у всьому і боротимуться до кінця, поки не спалять цю росію" , - застерігає тарологиня.

Популярні новини зараз
У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Медики розрізали та з'їли чоловіка-пацієнта просто на лікарняному ліжку: фото опинилися в мережі та змусили нервувати всіх Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще

Пожежі в рф. Фото: Telegram
Пожежі в рф. Фото: Telegram

Валентина зазначає, що останнім часом путін почав якусь свою гру і, на її думку, затягує ситуацію, робить 3 фронти. Навіщо йому це потрібно? Карти відповіли.

"Йому потрібна якась небезпечна ситуація, щоб ситуація весь час була військовою і гарячою... Непрохідна небезпека... Щоб матеріальне мало свої наслідки в грошовому еквіваленті... Він хоче зробити катастрофу для всього світу... Йому чим гірше - тим краще... Це така істота, практично нежить... Він хоче посіяти катастрофу... Це може бути і голод, і переселення народів... І поки його не знищать, воно триватиме вічно. до них поки не дійшло, що треба його знищити.Це як бен Ладен - поки не знищиш, то нічого не закінчиться...", - ставить крапку тарологиня.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=dNViCX1tWVk&ab_channel=%D0%92%D0%90%D0%A8%D0%95%D0%A2%D0%90%D0%A0%D0% 9E%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7[ /embed]

Нагадаємо, що астрологіня розкрила, чи вдасться ворогові захопити українські міста. Чи стане Бахмут останнім знищеним українським містом.

Раніше ми повідомляли, що українські чоловіки можуть повернути додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися.