Якось Україну захлеснула новина про те, що президент Франції Еммануель Макрон, який любив по 1,5 години розмовляти телефоном з володимиром путіним, пропонував Володимиру Зеленському здати території України, щоб "зберегти обличчя" президента Росії.

Звісно, ​​ні президент, ні українці не погодилися б на такі поступки ні за що в житті, а сам Макрон такими "пропозиціями" посіяв ненависть до себе в серцях мешканців нашої країни.

Еммануель Макрон, Олаф Шольц та Володимир Зеленський, instagram.com/zelenskiy_official
Еммануель Макрон, Олаф Шольц та Володимир Зеленський, instagram.com/zelenskiy_official

Але питання все ж таки хвилююче, саме тому з ним прийшли українці до тарологині Валентини.

"З якого бодуна вона повинна здавати свої території, я не розумію? Росія сильніша за Україну? Я думаю, що немає і найближчим часом це покаже", - обурюється експертка, але погоджується розкласти карти.

Популярні новини зараз
Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Прогноз карт Таро на можливість здачі територій України
Прогноз карт Таро на можливість здачі територій України

Валентина запитала у карт, чи взагалі буде таке, що Україна поступиться будь-якими територіями.

"Ні, не буде... Карти сказали, що все піде не так, як комусь хочеться. Хтось хоче, аж вмирає, ці території здати. Ось вони зупинилися і роблять безглузді переговори, щоб на цих територіях залишитися. Так, зараз. Україна свої території забере" , - ділиться Валентина.

Виходячи з такого прогнозу, надсилаємо гарячі привітання Маріуполю, окупованому Донбасу та Криму та чекаємо на ваше швидке повернення додому, в Україну.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=6kOEPQ6kJBw&ab_channel=%D0%92%D0%90%D0%A8%D0%95%D0%A2%D0%90%D0%A0%D0% 9E%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7[ /embed]

Нагадаємо, що астрологіня розкрила, чи вдасться ворогові захопити українські міста. Чи стане Бахмут останнім знищеним українським містом.

Раніше ми повідомляли, що українські чоловіки можуть повернути додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися.

Також стало відомо, що Криму залишилося чекати недовго під прапором росії, в України з'явилися нові можливості: у США зробили заяву.