У зв'язку з повномасштабною війною, що триває РФ 24 лютого 2022 року, на території України триває загальна мобілізація.

Однак деякі особи намагаються уникнути призову до армії, вживаючи різних заходів. За такі дії на них чекає покарання... одним із прикладів став чоловік з Умані. Місцевому жителю, який відмовився від призову на військову службу, було оголошено про підозру. Про це повідомляє Обласна Прокуратура міста Черкаси на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Мобілізація. Фото: Youtube
Мобілізація. Фото: Youtube

Згідно з інформацією, Уманська окружна прокуратура порушила справу та оголосила про підозру 39-річному мешканцю селища в Уманському районі за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації у особливий період (згідно зі статтею 336 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, ця особа перебувала на військовому обліку, однак, під час військового стану через відсутність бажання бути покликаною для служби українською армією, після отримання повістки не з'явився на збір і продовжив уникати призову на військову службу. У цього чоловіка відсутні підстави для подібних дій.

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Мобілізація в Україні. Фото: скрін youtube
Мобілізація в Україні. Фото: скрін youtube

Також слід зазначити, що у разі доказу провини цьому українцю загрожує чималий термін... покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Нагадаємо, як швидко українці можуть опинитися на фронті після вручення повістки: на довгу підготовку сподіватися не варто

Як повідомляв "Знай.uа", кого точно не мобілізують на службу: повний список тих, кому не світить бути у ЗСУ

Знай.ua писав, мобілізація опікуна або піклувальника: експерти про те, коли цю категорію можуть забрати на фронт