Війна в Україні триває, на відміну від військових, які безпосередньо знаходяться на полі бою, українці в тилу вболівають за найскорішу перемогу, та звертаються до екстрасенсів та інших езотериків.

У програмі "Прогноз" на Youtube аюрведичний терапевт Марія Ланг розповіла про підказки, які побачила в картах.

Марія Ланг. Фото: Youtube
Марія Ланг. Фото: Youtube

За її словами звільнення територій України триватиме понад пів року, як мінімум. А першою звільненою територією буде, як не дивно, Крим. При чому його звільнятимуть не з боку Херсонської області, а навпаки з моря.

Щодо Херсонщини, то за словами езотерика, ця територія як і люди на ній будуть ще довго страждати.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

ЗСУ. Фото Генштаба
ЗСУ. Фото Генштаба

Також Марія зазначила, що наступним кроком буде Донецька та Запорізька області. Езотерик зазначила, що розклад не показав будь-яких аварій або трагедій пов'язаних з ЗАЕС, та подякувала тим українцям, що знаходяться і працюють на станції. Щодо Луганської області, Марія повідомила, що вона втратить своїх "керманичів" та рештки окупантів просто втечуть з окупованої території.

Марія Ганг підтвердила свій попередній прогноз щодо того, що міста Маріуполя, яким місто було до широкомасштабного вторгнення більше не буде.

Надаємо, ми писали, що тарологиня Ірина Клевер розповіла, коли українці побачать знамення перемоги.

Як повідомляв "Знай.ua" невідома історія України, про яку не розкажуть у школі: як Петро 1 знищив Чортомлицьку Січ.

Також "Знай.ua" інформував, "Дніпру та Вінниці - приготуватися": астролог озвучила тривожний прогноз для України на кінець травня.