Загроза захоплення зависне лише над найближчими до зони конфлікту містами, але вони не будуть завойовані.

На Донецькому напрямку на нас чекає складний і не найкращий варіант розвитку подій. Швидше за все, справа піде за чеченським сценарієм — мається на увазі затяжний конфлікт. Про це сказала в інтерв'ю астрологиня Анастасія Макарова.

Бахмут, фото: Instagram
Бахмут, фото: Instagram

На думку астрологині, для наступальних дій було обрано не зовсім вдалий час, тому його початок буде дуже складним для України. І він буде тривалим.

"Поки що перспектива його початку — червень-липень цього року. Далі зона конфлікту зміститься у бік Донецька. Давно говорила про те, що людям бажано звідти їхати. Для цього ще є небагато часу", — вважає Макарова.

Популярні новини зараз
Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія" У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

Дуже важкі бої будуть на сході восени — це має бути дуже напруженим періодом.

Знищене місто російськими окупантами. Фото: скриншот Ttelegram
Знищене місто російськими окупантами. Фото: скриншот Ttelegram

Астрологиня зазначила, що імовірно на нас чекає багаторічний конфлікт на сході. І у світі буде багато таких конфліктів, які зараз загострюються. Поки що за проєкціями закінчення основної фази війни в Україні відбудеться у 2023−2024 роках. Але навіть тоді питання Луганської та Донецької областей поки що не буде вирішене.

Нагадаємо, ми писали, що тарологиня Ірина Клевер розповіла, коли українці побачать знамення перемоги.

Як повідомляв "Знай.ua" астрологиня визначила, чого диктатор Лукашенко хоче від ядерної зброї.

Також "Знай.ua" інформував, індійський астролог розповів, коли Україна почне контрнаступ зі знаком Лева.