Індійський астролог українського походження Борис Капуста склав астрологічний прогноз України на майбутнє літо. Майстер індійської астрології нагадав, що зараз у "п'ятому будинку України" зійшлася велика кількість планет. А ось у сусідньої країни - рф - зараз "восьмий будинок", який обіцяє "втрати".

Борис Капуста мислить позитивно, і завжди озвучує найкращі варіанти розвитку подій, проте є моменти, коли потрібно "зняти рожеві окуляри".

Про це Борис Капуста розповів у новому ефірі YouTube-каналу PeopleLife.

Астролог Борис Капуста, скріншот: YouTube
Астролог Борис Капуста, скріншот: YouTube

"Сонце нещодавно увійшло до "шостого дому України", а Марс перейшов на знак Раку і зараз дві сприятливі для України планети перебувають проблемних "будинках". До 9 травня все вирувало, а зараз це перейшло у шпигунські, партизанські дії. Це те, що зазвичай приховано. Зараз працюватимуть спецслужби", - розповіла Борис Капуста.

Популярні новини зараз
Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Не гайте часу: експерт розповів, що має зробити кожен українець до опалювального сезону Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Астролог Борис Капуста, скріншот: YouTube
Астролог Борис Капуста, скріншот: YouTube

Також Борис Капуста розповів, як обернеться для України падіння Марса.

"Ситуація для відкритого контрнаступу вже минула. Усі тоді готувалися, усі хотіли. Але зараз Сонце і Марс послабилися, їхній яскравий прояв непомітний. Найближчий місяць або півтора, до 1 липня, Марс перейде в знак Лева - дуже сильна позиція, у "дев'ятий дім гороскопа України". Трикутник вогню буде дуже сильний для України - це завжди перемоги. Найближчий місяць чи півтора перебіг воєнних дій з обох боків буде подібний до чогось незрозумілого, як у Білгородській області", - розповів Борис Капуста.

Нагадаємо, "Гаманці стануть товщі-а настрій кращий": зірки пророкують суттєве збагачення у червні для багатьох знаків зодіаку.

Раніше повідомлялося, не чиніть опір - це любов: три знаки Зодіаку, які незабаром виявляться в ніжних обіймах романтичної сили.

Також, шаманка передбачила ганебну втечу окупантів: "Не так, як у Херсоні...".