Відома українська тарологиня Яна Тимощук, яка попереджала, що російські окупанти протягом усієї весни продовжуватимуть військові дії на території нашої країни, поділилася енергетичним прогнозом для України.

За словами Яни Тимощук, місяць червня для України виходить "дуже цікавий". У цей час в Україну може повернутися велика кількість жінок, оскільки випала мапа "Цариці".

Про це стало відомо завдяки новому ефіру від Яни Тимощук у мережі YouTube.

Яна Тимощук, скріншот: YouTube
Яна Тимощук, скріншот: YouTube

"Карта руйнування - вежа. Перше значення - це справді прильоти смертельні, на жаль. Башта наштовхнула мене на думку, що ми боремося з усім старим, старим - це система, це люди, це закони. Все, що було раніше, це не працює, потрібно перебудовувати. Глобально йде розбудова системи", - розповіла Яна.

Популярні новини зараз
Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Також астрологиня розповіла і про подальші події.

Захисники України, скріншот: YouTube
Захисники України, скріншот: YouTube

"Чудова карта - прискорення. Всі чудово знають, що час прискорився. Зараз у добу 16 годин, а не 24 години. У глобально-історичному плані, що могло бути років через 20, 30 або 40, то відбуватиметься зараз. Наше завдання триматися бадьорком, огірочком", - розповіла Яна.

Також Яна Тимощук витягла з колоди ще й мапу "Верховний жрець". За словами таролога, у нашій країні може утворитися таємні організації, які приховані від пересічних людей.

Нагадаємо, шаманка Сейраш попередила про радісні новини: "Готуються жести доброї волі".

Раніше повідомлялося, "Сяйво да Вінчі": що це за явище в небі, та чи побачать його українці.

Також, "Можна зітхнути з полегшенням": астрологи повідомили про завершення ретроградного Меркурія.