Зовсім недавно The Washington Post поділилося черговою інформацією, яка може не відповідати дійсності.

Наразі деякі закордонні видання діляться різними даними, пов'язаними з витоком секретної інформації з Пентагону. Нині це торкнулося так званої "повної мобілізації" в Україні.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Українська адвокат Марина Бекало роз'яснила, що термін "повна мобілізація" не визначено навіть в українському законодавстві та розкрила, як мобілізаційний процес може змінитися.

Так, згідно зі статтею 4 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", можливі лише загальна та часткова мобілізація. Інші форми, зокрема, такі як "повна" мобілізація - просто не існує.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Адвокат Бекало зазначила, що президент має діяти в рамках своїх повноважень та чинного законодавства, і тому оголошення "повної" мобілізації без змін у законодавстві неможливе.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Марина Бекало наголосила, що на даний момент їй не відомо про якісь нові законопроекти або зміни, які порушують це питання.

"Жодних змін, законопроектів, що обмежують або скорочують перелік категорій осіб, які не підлягають мобілізації, не передбачається найближчим часом", - зазначила вона.

Нагадаємо, ЗСУ майже знищили елітний спецназ ГРУ РФ: заповнювати втрати Кремлю доведеться 10 років.

Як повідомляв "Знай.uа", в Україні на війну мало не забрали студента, якби не суд: адвокат пояснив, як діяти

Знай.ua писав, Україна почала "смажити", випало "Сонечко": відомий астролог передбачив вирішальний момент у війні