Останні прогнози стримані, дати закінчення війни не озвучуються, і все ж, весною 2023 року може статися щось хороше в просуванні цього питання.

Переможець двох сезонів “Битва екстрасенсів”, ясновидець Хаял Алекперов шокував своїм прогнозом. Він не називає конкретних подій або дат. У черговому прогнозі він розповів коли настане перемога України, як будуть розгортатися події на лінії фронту та ті прогнози Хаяла Алекперова, які вже здійснилися.

Хаял Алекперов. Фото: скриншот. YouTube
Хаял Алекперов. Фото: скриншот. YouTube

Я можу помилятися, але в цей час щось буде. Цей місяць далі побачити не можу. Перемогу і хороші новини слід очікувати в найближчий термін. Перше завдання українців це укріпити армію, друге відновлювати регіони — зазначив Хаял.

За його словами росія довго не втримається, і розвалиться, а контрнаступ який підготували українці, це лише початок того, що рф буде пожинати плоди того, що народила в Україні.

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Міць української армії буде посилюватися, а відповідно у рф будуть посилюватися проблеми.

Перемога прийде своєю чергою. Знаєте, є така приказка, хто поспішить, той людей насмішить. Слід набратися терпіння, — зазначив екстрасенс.

За словами екстрасенса, перемога це дуже складна річ.

Кадри з війни. Фото: скриншот. YouTube
Кадри з війни. Фото: скриншот. YouTube

Нагадаємо, ми писали, що екстрасенс Роман Шептицький нагадав про опіку вищих сил: "Підписання сакральних документів найближчі три-чотири місяці".

Як повідомляв "Знай.ua", астролог передбачив кардинальну зміну: що чекає на Україну після війни.

Також "Знай.ua" інформував, календар магнітних бур на квітень: гуляйте, їжте і пийте більше води.