Тетяна Дмитрук із села Хренів Володимирського району – мама загиблого 37-річного Героя Анатолія Левончука.

Її історія одночасно і засмучує, і порушує серйозну проблему, яка, швидше за все, зачіпає не лише її. Це стосується грошової компенсації, яку держава виплачує у зв'язку із смертю воїнів ЗСУ. Бо якщо біологічні батьки розлучені, вони однаково мають шанс отримання своєї " частки " . Тому ті, хто багато років був у "тіні", може повернутися заради наживи. Як, загалом, і колишній чоловік Тетяни. Про це повідомляє видання "Волинь".

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

У січні на війні помер її єдиний син Анатолій Левончук. Жінка вдячна всім, хто продовжує її підтримувати через цю втрату. А ось звернутися за допомогою до газети її спонукала несправедливість, з якою зіткнулася.

Справа в тому, що Тетяна Дмитрук виростила свого сина сама. Чотири роки йому було, коли вона розійшлася із чоловіком Віталієм. Маючи другу сім'ю, він ніколи не згадував, що має дитину та виплачував аліменти лише на самому початку.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Однак тепер, коли Анатолій помер, біологічний батько вирішив "повернутись" заради грошей.

"Від таких батьків, про яких нагадує лише запис у документі, дітей захищати треба", - заявляє Тетяна.

Вона вважає, що син точно був би проти такого "повернення" того, кого не бачив усе життя. В цей же час Анатолій вигадує історію про те, як дбав про сім'ю, будував будинок у цьому ж селі, "нормально" платив аліменти... проте промовчав про те, що через суд житлове приміщення довелося розділити, а коли син одружився і просив його продати свою частину - він відмовив...

І найцікавіше, що на питання про грошову компенсацію Анатолій відповів фразою: "За законом мені належить...". А потім заявив нібито він віддасть ці гроші 14-річній дочці загиблого Анатолія Левончука. Однак його колишня дружина не вірить у це.

Нагадаємо, воїни без вищої освіти можуть стати офіцерами: Рада ухвалила доленосне рішення

Як повідомляв "Знай.uа", "Вагнерівці" обіцяють круті розбирання владі Краснодарського краю: "Ви і є нацисти"

Знай.ua писав, стати "героєм" за 700 гривень: в Україні почали продавати липові медалі за оборону Бахмута