Ми часто звертаємо увагу на прогнози відомих астрологів та навіть тарологів. Справа в тому, що нещодавно енергетичний практик Влад Росс передбачив "падіння" Кримського мосту.

Так і сталося. Однак цього разу з'явився прогноз від астролога Олексія Кириченка, він побачив, що доки існують квазіреспубліки "ЛДНР", то в Україні війна не закінчиться.

Про це стало відомо завдяки новому відео Олексія Кириченка на його YouTube-каналі.

"На карті "ДНР", створеній 7 квітня 2014 року, є така фігура планет, яка означає війну. І поки існує "ДНР", існує і війна", - сказав Кириченко.

Популярні новини зараз
Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Сєвєродонецьк, скрін: Youtube
Сєвєродонецьк, скрін: Youtube

Ще астролог побачив, що може чекати ці прокляті на час місця.

"У карті "ДНР" така картина - бог війни Марс в опозиції до Урану - це в конфліктному аспекті війна, революції. Плутон означає масові смерті та вбивства в напружених аспектах. Юпітер у Раку - народ висловлює свої співчуття хворому населенню сходу України", – розповів астролог.

путін, скріншот: YouTube
путін, скріншот: YouTube

Він зазначив, що коли були засновані "ЛНР" та "ДНР", було затемнення у квітні. І схоже затемнення у Терезах буде восени 2023 року.

"За моїми прогнозами, у цей час путін зречеться влади. Крим, "ЛНР" і "ДНР" повернуться до складу України на початку 2024 року", — прогнозує Кириченко.

Нагадаємо, веселі, розумні та вірні: справжні "улюбленці" компанії за знаком Зодіаку.

Раніше повідомлялося, що три сигнали, які підкажуть, що у відносинах з'явилася тріщина.

Також, "Хочуть поневолити, х*р їм...": відомий таролог показав, що може обрушитися на Україну в річницю війни.