Українців морально готують до повторного великого наступу росії, який може зрівнятися з тим, що було 24 лютого 2022 року.

Звичайно, українська влада заспокоює, що зараз наша армія сповна готова і росіянам не вдасться зайти так далеко. Але до чого варто бути готовими всім? Про це розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко 24 каналу.

Росіяни, скріншот: YouTube
Росіяни, скріншот: YouTube

Екмперт переконаний, що незважаючи ні на що, ситуація зараз досить напружена.

Як зазначив Романенко, у багатьох напрямках тривають запеклі бої. Потрібно методично та регулярно знищувати ворога.

Популярні новини зараз
Вже скоро закладуть мир: відомий астролог пояснив, коли закінчиться війна в Україні Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

"Треба знищувати цю силу. І готуватися до майбутніх дій. Але захищатися, обороняти, а ще краще - згодом завершити стратегічну оборонну операцію і перейти до подальших контрнаступних дій" , - переконаний генерал-лейтенант.

Для того, щоб у ЗСУ була реальна можливість піти в контрнаступ, потрібно істотно "знекровити" ворога, також накопичити свої достатні резерви для операції.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Романенко наголошує, що залишилося не більше місяця для того, щоб Росія підготувала свій стратегічний резерв. Але, незважаючи на це, вони вже зараз починають завозити деякі підрозділи ближче до зони бойових дій.

"2 мотострілецьку дивізію з навчального центру в Білорусі зірвали з підготовки та через територію росії на лінію зіткнення дали. Перший пішов", – розповів військовий експерт.

Нагадаємо, що відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну.

Раніше ми повідомляли, що відомий астролог передрік ліквідацію путіну, жодні "наступи" не допоможуть.