Загострення з боку білорусі дедалі більше хвилює українців. Після того, як путін нашпигував країну картопляного диктатора зброєю, схоже, почалася мобілізація.

Військовий ЗСУ Анатолій Штефан, з позивним Штірліц, який також веде свій блог показав одну з перших повісток які почали надходити білорусам. Повістку він оприлюднив на своєму Twitter.

Олександр Лукашенко і Володимир Путін, фото: Знай.ua
Олександр Лукашенко і Володимир Путін, фото: Знай.ua

Білорусам почали надсилати повістки. Картопляний фюрер вирішив тихо розпочати мобілізацію за наказом путлєра? Чого мовчите білоруси? - пише блогер.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

У коментарях білоруси коментують, що не будуть воювати з Україною, проте українці їм не вірять та підкреслюють, що Валерій Маркус просто так нічого б не казав.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, галас розпочався через пораду військового ЗСУ Сержанта Валерія Маркуса про те, що мешканцям Волинської та Рівненської області на місяць краще поїхати відпочивати.

Після того військові аналітики та військова адміністрація зазначених областей заявила, що причин для паніки нема.

Нагадаємо, ми писали, що на путіна знову починають тиснути прихильники війни, і втрата Херсона прискорить здачу влади.

Як повідомляв "Знай.ua" окупанти вперше визнали великі втрати на фронті, але звинуватили у всьому погоду.

Також "Знай.ua" інформував, що українські партизани продовжують справу своїх дідів, і розносять на порох ворожу армію.