Чергова дичина відбувається у московській церкві, де патриарх Кирило – колишній злочинець та КДБшник Гундяєв – вимагає від священиків два дні молитися за здоров'я божевільного диктатора.

Формуляр, який розіслали регінальним управлінням, розповсюдили у мережі.

Згідно з ним, російський Патріарх Кирило зобов'язав священиків два дні молитися за здоров'я Путіна.

Управління справами патріарха розіслало єпархіями в регіонах циркуляр з дорученням. «Піднести старанну молитву за здоров'я глави держави російського» пропонується 7 жовтня — в день 70-річного ювілею Путіна, а також 8 жовтня — в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького.

Патріарх Кирило Гундяєв вимагає два дні молитися за путіна
Патріарх Кирило Гундяєв вимагає два дні молитися за путіна

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи
Показати ще

Хоча навряд чи подібні заходи допоможуть диктатору – росія далека від бога настільки, як Ілон Маск останніми днями від здорового ґлузду.

Як повідомляв Знай раніше, Байден серйозно побоюється ядерного удару Путіна.

Джо Байден заявив, що вперше з часом Карибської кризи у світі постає загроза застосування ядерної зброї. Його слова наводить журналістка CNN Наталя Бертран.

"Вперше з часів Карибської кризи перед нами стоїть пряма загроза застосування ядерної зброї, якщо ситуація дійсно продовжить розвиватися тим шляхом, яким вона розвивається", - вважає президент США.