Чергова дичина відбувається у московській церкві, де патриарх Кирило – колишній злочинець та КДБшник Гундяєв – вимагає від священиків два дні молитися за здоров'я божевільного диктатора.

Формуляр, який розіслали регінальним управлінням, розповсюдили у мережі.

Згідно з ним, російський Патріарх Кирило зобов'язав священиків два дні молитися за здоров'я Путіна.

Управління справами патріарха розіслало єпархіями в регіонах циркуляр з дорученням. «Піднести старанну молитву за здоров'я глави держави російського» пропонується 7 жовтня — в день 70-річного ювілею Путіна, а також 8 жовтня — в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького.

Патріарх Кирило Гундяєв вимагає два дні молитися за путіна
Патріарх Кирило Гундяєв вимагає два дні молитися за путіна

Популярні новини зараз
З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію Платіжки ігнорувати не варто: за борги по комуналці блокуватимуть зарплатні картки Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках
Показати ще

Хоча навряд чи подібні заходи допоможуть диктатору – росія далека від бога настільки, як Ілон Маск останніми днями від здорового ґлузду.

Як повідомляв Знай раніше, Байден серйозно побоюється ядерного удару Путіна.

Джо Байден заявив, що вперше з часом Карибської кризи у світі постає загроза застосування ядерної зброї. Його слова наводить журналістка CNN Наталя Бертран.

"Вперше з часів Карибської кризи перед нами стоїть пряма загроза застосування ядерної зброї, якщо ситуація дійсно продовжить розвиватися тим шляхом, яким вона розвивається", - вважає президент США.