Активіст Володимир Молчанов розповів новини на Херсонщині, за його словами загарбники захоплюють адміністративні будівлі та частково вербують зрадників України, проте є й хороші новини.

У прямому включені щоденного телемарафону, Молчанов заявив, що зараз укрпошта, пенсійний фонд, податкова інспекція, принаймні будівля податкової інспекції ними захоплена, так само обленерго Херсонське, водоканал.

Окупований Херсон, скріншот: Youtube
Окупований Херсон, скріншот: Youtube

Херсонці з жахом уявляють, що буде з тих приміщень, куди вони потрапили, та чи не прийдуть їм платіжки вже в рублях, - говорить херсонський активіст.

Зараз працівникам водоканалу приходять дивні повідомлення, що потрібно провести інвентаризацію. Це означає, що, мабуть, окупанти взяли під контроль це комунальне підприємство. Володимир Молчанов.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: росія горить, нелюди з Бучі відправилися в пекло, в Україні зросте комуналка та заборони на 8 серпня Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Російські окупанти готуються відступати: хочуть залишити за собою випалену землю Потап "відповів" на запрошення співака Позитива повернутися в Україну: невже переконали репера
Показати ще

На думку активіста, на херсонців чекає поглиблення гуманітарної кризи. Є ризик того, що зникнуть комунальні послуги, зникне комунальний транспорт, зникнуть бюджетні платежі тощо.

Херсонці чинять опір окупантам. Фото: скриншот Youtube
Херсонці чинять опір окупантам. Фото: скриншот Youtube

Щодо проведення референдуму, який окупанти оголосили на 11 вересня, то на думку Молчанова, технічні можливості у них є, адже вони знайшли в архіві списки виборців.

Також, херсонець розповів, що між загарбників існує конфлікт, вони не можуть поділити владу. Стремоусов ніяк не може поділити владу з булюком та сальдом. Сальдо не долюбляє стрємоусова, але кримська частина його кураторів нав'язала стрємоусова в заступники сальдо. У них постійно відбуваються конфлікти за сфери впливу.

Нагадаємо, ми писали, що окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз.

Як повідомляв "Знай.ua" ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона.

Також "Знай.ua" інформував, що ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти.