Активіст Володимир Молчанов розповів новини на Херсонщині, за його словами загарбники захоплюють адміністративні будівлі та частково вербують зрадників України, проте є й хороші новини.

У прямому включені щоденного телемарафону, Молчанов заявив, що зараз укрпошта, пенсійний фонд, податкова інспекція, принаймні будівля податкової інспекції ними захоплена, так само обленерго Херсонське, водоканал.

Окупований Херсон, скріншот: Youtube
Окупований Херсон, скріншот: Youtube

Херсонці з жахом уявляють, що буде з тих приміщень, куди вони потрапили, та чи не прийдуть їм платіжки вже в рублях, - говорить херсонський активіст.

Зараз працівникам водоканалу приходять дивні повідомлення, що потрібно провести інвентаризацію. Це означає, що, мабуть, окупанти взяли під контроль це комунальне підприємство. Володимир Молчанов.

Популярні новини зараз
У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Дональд Трамп попався ФБР та його діти забилися в істериці: "Байден займався проституцією" Головне за ніч, 13 серпня: Арестович сказав правду про Київ, новий дефіцит солі, ганьбу Тарзана та погрози Медведєва АЕС Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..."
Показати ще

На думку активіста, на херсонців чекає поглиблення гуманітарної кризи. Є ризик того, що зникнуть комунальні послуги, зникне комунальний транспорт, зникнуть бюджетні платежі тощо.

Херсонці чинять опір окупантам. Фото: скриншот Youtube
Херсонці чинять опір окупантам. Фото: скриншот Youtube

Щодо проведення референдуму, який окупанти оголосили на 11 вересня, то на думку Молчанова, технічні можливості у них є, адже вони знайшли в архіві списки виборців.

Також, херсонець розповів, що між загарбників існує конфлікт, вони не можуть поділити владу. Стремоусов ніяк не може поділити владу з булюком та сальдом. Сальдо не долюбляє стрємоусова, але кримська частина його кураторів нав'язала стрємоусова в заступники сальдо. У них постійно відбуваються конфлікти за сфери впливу.

Нагадаємо, ми писали, що окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз.

Як повідомляв "Знай.ua" ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона.

Також "Знай.ua" інформував, що ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти.