Стало відомо про те, що в Херсоні був підірваний автомобіль місцевого колаборанта Дмитра Савлученка. За попередньою інформацією, він знаходився в салоні.

Про це у своєму Telegram-каналi про це повідомив український депутат Олексій Гончаренко. Також, ця інформація почала розлітатися серед пропагандистських ЗМІ.

Дмитро Савлученко був одним з найвідоміших колаборантів міста Херсон. Заради "руського міра" і сумнівної кількості грошей продав Україну. Тепер, він поплатився за всі свої вчинки.

Колаборанти, фото: Telegram
Колаборанти, фото: Telegram

Його транспортний засіб був раптово підірваний, коли він знаходився всередині. Чоловік від отриманих травм помер на місці.

Популярні новини зараз
путін намагається закінчити війну в Україні з вигодою для себе, паніка в Кремлі досягає піку Головне за ніч, 13 серпня: Арестович сказав правду про Київ, новий дефіцит солі, ганьбу Тарзана та погрози Медведєва АЕС Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися"
Показати ще

Колаборанти, фото: Telegram
Колаборанти, фото: Telegram

Російські окупанти призначили Дмитра Савлученка "головою управління сім'ї, молоді та спорту ВЦА Херсонської області". Він перебував у партії Віктора Медведчука, і протягом багатьох років займався антиукраїнською діяльністю.

Хто стоїть за цим-невідомо, проте в місті на даний момент йде активна боротьба бандитських угруповань, які і можуть стояти за цим, як зазначає український політичний діяч Денис Казанський.

Колаборанти, фото: Telegram
Колаборанти, фото: Telegram

"Зараз на окупованих територіях йде божевільний поділ награбованого добра. Різні угруповання борються за вивезення краденого зерна, вигадують різні "жовті перепустки", щоб обілечувати фермерів, мародерствують на захоплених підприємствах. Бандити і грабіжники зараз охоче зводять рахунки один з одним, оскільки всі ці вбивства і вибухи якраз дуже зручно списувати на українські ДРГ"- сказано в повідомленні під постом.

Колаборанти, фото: Telegram
Колаборанти, фото: Telegram

Нагадаємо, що Путін в люті через провал "другої в світі армії", міняє командирів як рукавички, але все нанівець

Раніше повідомлялося, що Михайло Подоляк викрив Олексія Данилова в неправильній "інформаційній кампанії", назріває скандал

Також, українські захисники вирушили в найгарячішу точку фронту, щоб не допустити "русского міра" - героїзм вражає