Народні депутати пропонують не всіх військовозобов'язаних мобілізувати на фронт

Про це повідомила народна депутатка із фракції "Слуга народу" Мар'яна Безугла на сторінці у Facebook.

Воїни ЗСУ. Фото: Георгій Іванченко
Воїни ЗСУ. Фото: Георгій Іванченко

Заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки зареєструвала проєкт закону, який передбачає зміни до закону України "Про мобілізацію".

У повідомленні вона вказала, що даний документ вона реєструє разом з Тетяною Ричковою, представницею партії "Європейська солідарність", яка працює у Генштабі.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Блогера-"мажора" Захара Палантіна спіткало покарання за побажання смерті воїнам ЗСУ: суд виніс вердикт Лілія Подкопаєва висловилась про зраду своєї найкращої подруги Ані Лорак: "Я все чекала" Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме"
Показати ще

Зокрема пропонується внести зміну у статтю 23 цього закону. А саме, якщо чоловік, дружина, син, донька, баба, дід або рідний (або неповнорідний) брат або сестра загинули або пропали безвісти під час воєнного стану військовослужбовці мають право на отримання відстрочки від мобілізації.

"Реєструємо законопроєкт N7481 про те, що коли в родині вже є загиблі в бою, більше не мобілізували. Зараз є випадки, коли мобілізують батька і сина, синів, гине кілька членів сім‘ї. Повномасштабна війна… Законодавство не оновлене і стосується тільки АТО. Оновлюємо щодо ООС і воєнного стану.", - написала депутатка.

Нагадаємо, російські окупанти придумали новий спосіб, як боротися з усіма "незгодними" - ні краплі людяності не залишилося.

До слова, "Силовики та алкаші" - російські окупанти зізнаються, що бояться ЗСУ, і підмоги чекати немає від кого.

Раніше ми писали, що "Нас розділяють не траншеї, а цінності": українські захисники розповіли, за що стоять під щоденним вогнем.