Володимир путін втратив понад 40 російських полковників з тих пір, як на початку цього року почав повномасштабне вторгнення в Україну. Денис Козлов - останній загиблий полковник.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Російський тиран путін втратив у війні на Україні 42 своїх полковника, причому один гине кожні два дні.

40-річний полковник Денис Козлов був убитий в блокадній країні і замінив 45-річного полковника Сергія Порохню, який загинув 14 березня.

Місцеві ЗМІ в росії підтвердили, що полковник «героїчно загинув 11 травня, керуючи понтонною переправою для подальшого просування військ».

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Короткочасні дощі та грози освіжать Україну після спеки, але не усі області: прогноз погоди на 6 липня від Наталки Діденко Дмитро Танкович з "Дизель шоу" показав справжнє обличчя глави МЗС росії лаврова - сміх не стримати: "Збіг? Не думаю" В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах
Показати ще

Розбиті окупанти
Розбиті окупанти

Козлов став другим командиром 12-ї окремої гвардійської інженерної Кенінгсберсько-Городоцької Червонопрапорної бригади, загиблим з початку вторгнення.

Він був серед російських військ, які загинули в ході невдалого наступу через річку Сіверський Донець, коли він і його люди потрапили в засідку руйнівної української атаки.

Посмертно нагороджений російським орденом Мужності і похований у рідному місті Муромі.

Козлов
Козлов

Його смерть підкреслює величезні втрати, понесені вищим керівництвом путіна.

Також відомо, що дев'ять російських генералів загинули через повідомлення про те, що США допомагали Україні розвідкою, що дозволяє їм націлюватися на вище керівництво путіна.

Швидкість відсіву становить близько одного полковника кожні два дні.

Daily Star раніше повідомляла, що британська розвідка повідомила, що путін, ймовірно, втратив близько третини своїх військ, відправлених на війну в лютому.

путін, фото: вільне джерело
путін, фото: вільне джерело

Також 15 травня британська розвідка заявила, що наступ «втратив темп і значно відстав від графіка».

"Російські сили все більше стримуються допоміжними можливостями, що зберігається низьким моральним духом і зниженою боєздатністю", - заявили вони.