Мер столиці України Віталій Кличко зробив чергову заяву і звернувся до жителів Києва. Він озвучив плани про подальше життя Києва у військовому становищі.

Відповідну інформацію Втілай Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

"Друзі! Сьогодні Київрада зібралася вдруге від початку широкомасштабного вторгнення Росії до нашої держави. Київ уже більше місяця обороняється і живе в умовах воєнного стану. Головними питаннями сьогоднішнього засідання, в якому взяли участь 90 депутатів, стали рішення, що стимулулюватимуть роботу столичного бізнесу. Бо в умовах воєнного стану, коли така складна ситуація, економіка повинна працювати. • Пересувна торгівля та ресторанні майданчики: плата за договорами буде зменшена до символічної 1 гривні. Сплата пайової участі для них становитиме 50% від існуючої • Бізнес, що працює на комунальних площах: звільнений від сплати за оренду • Паркувальні майданчики: надаються пільги від міста • Рекламні компанії, які на рекламних площинах у місті розміщують соціальну та патріотичну рекламу: надаються пільги від міста", - повідомляє мер столиці України Віталій Кличко.

Крім цього, лідер Києва заявив про те, що місто має працювати і ті пільги, які розраховані на столицю України, зможу підтримувати бізнес в такий непростий час.

Популярні новини зараз
Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Головне за ніч: розлучення Кличка, 2023 рік без пенсій, війну передбачили ще у 2020, росіяни хоронять чужі тіла, щоб отримати гроші Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання
Показати ще

Кличко, блокпост, вінчання, Facebook
Кличко, блокпост, вінчання, Facebook

«Ми розраховуємо, що обсяг пільг, які надасть місто, компенсується надходженнями від ПДФО та бізнесу, що буде працювати. Тримаємося! Тримаємо Київ! Робимо все для захисту нашого міста та підтримки його мешканців! Разом вистоїмо і переможемо! Слава Україні!",- продовжив Віталій.

Нагадаємо, що капітан збірної Польщі з футболу підтримав Україну.