Дівчинка з Житомира написала листа своїм родичам з Білорусі, коли була в укритті, ховаючись від ворожих бомбардувань. Текст листа опублікували в соцмережах.

"Цей несамовитий лист написала моя донечка, поки ми сиділи в підвалі. Чому навіть діти можуть зрозуміти елементарні речі, а моя сестра і рідня не можуть. Ось така вона, пропаганда, що люди стають безвільними і бездушними істотами", - пише мама дівчинки.

У листі дитина запитує у своєї тітки, чи правда, що "ви збираєтеся на нас напасти?" Дівчинка припускає, що її родичам в Бобруйську не сподобалося її поведінка, і вони вирішили покарати її, скинувши бомби.

Дівчинка обіцяє виправитися і просить не бомбити її місто. Вона також зазначає, що зараз не ходить до школи, бо туди потрапила бомба.

Популярні новини зараз
Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

Діти в бомбосховищі
Діти в бомбосховищі

Вона також каже, що її тато разом з іншими дядьками захищає всіх від ворогів, і просить родичів, щоб вони не відправляли в Україну своїх хлопців – інакше їх теж вб'ють.

Нагадаємо, що Оля Полякова звернулася до Білорусі, щоб запобігти неминучій біді:"на догоду старіючим вовкулакам..." Полякова звернулася до Білорусі, попередивши їх про прийдешню війну на боці Росії.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський окреслив "червоні лінії" на переговорах України і Росії

Також, Потап показав, як росіянам брешуть, вибудовуючи завод "на коліні", не стримався навіть Гриша Решетник